Filma Me Titra Shqip: Robin-B-Hood

126 min 2006 6.9 / 334
Kategoria: Dramatik Aksion Komedi
Viti: Sep 28, 2006
Gjuha Origjinale: CN
Popullariteti: 12.43
Shikime: 3182
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Thongsi dhe Oktopusi do të rrëmbejnë një fëmijë dhe do t'i duhet që të kujdesen 1 javë për atë derisa ta dorëzojnë atë. Por gjatë kësaj kohe ata krijojnë ndjenja për atë dhe do përballen me shefin e një bande, i cili pretendon të jetë gjyshi i fëmijës.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR