Filma Me Titra Shqip: High Strung Free Dance

103 min 2018 7.5 / 138
Kategoria: Romance Dramatik
Viti: Sep 13, 2018
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 23.74
Shikime: 3159
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një koreograf i ri bën bashkë disa balerinë modern dhe një pianist për shfaqjen më të shikuar në Broadway të New York-ut.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR