Filma Me Titra Shqip: Fidelity

82 min 2019 5.7 / 18
Kategoria: Dramatik
Viti: Oct 31, 2019
Gjuha Origjinale: RU
Popullariteti: 15.975
Shikime: 4159
Trailer: YouTube
Pershkrimi
"Besnikëria" : Lena është një mami dhe gjinekologe e talentuar, burri i saj Sergei është një aktor në një teatër drame. Ata janë të afërt dhe të butë me njëri-tjetrin, por nuk ka seks. Lena dyshon se Sergei ka një lidhje, por ajo shqetësohet në heshtje dhe nuk e tregon xhelozinë e saj. Në vend që të zgjidhë marrëdhëniet e saj me burrin, Lena fillon ta tradhtojë atë me njerëz të rastit. Gradualisht jeta paralele e Lenës del jashtë kontrollit dhe e ndryshon jetën e saj.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR