Filma Me Titra Shqip: X-Men Origins: Wolverine

107 min 2009 6,2 / 7130
Viti: Apr 28, 2009
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 1,58
Shikime: 2199
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Filmi tregon historinë e së kaluarës epike, të dhunshme dhe romantike të Ulverinit, marrëdhënien e tij komplekse me Viktor Krid ose Dhëmbë-Kordha dhe programin kërcënues së armëve X. Gjatë rrugës, Ullverini përballet me shumë mutantë, të njohur dhe të rinj, duke përfshirë edhe Dedpullin, Gambitin, Xhon Fantazmën dhe Kolonelin Uilliam Strajker.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR