Filma Me Titra Shqip: Eternal Beauty

95 min 2020 6.7 / 13
Kategoria: Komedi Dramatik
Viti: Aug 21, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 140.806
Shikime: 1885
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Pasi Xhejn bie në një gjendje dëshpërimi për skizofreninë e saj, ajo has në burime të reja dashurie dhe jete me rezultate befasuese.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR