Filma Me Titra Shqip: I'm Thinking of Ending Things

135 min 2020 6.7 / 267
Kategoria: Dramatik Thriller
Viti: Aug 28, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 192.27
Shikime: 1067
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Plot me dyshime, një grua e re udhëton me të dashurin e saj të ri në fermën e veçuar të prindërve të tij. Me të mbërritur, ajo fillon të dyshojë për gjithçka që mendonte se dinte për të dhe veten e saj.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR