Filma Me Titra Shqip: Still Here

99 min 2020 6.8 / 4
Kategoria: Dramatik
Viti: Aug 27, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 15.986
Shikime: 1073
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një gazetar nga Nju Jorku, të cilit i ngarkohet historia e zhdukjes së një vajze të vogël afro-amerikane, rrezikon karrierën dhe e merr çështjen në duart e tij duke u munduar ta gjejë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR