Filma Me Titra Shqip: The One and Only Ivan

95 min 2020 7.2 / 110
Kategoria: Familje Komedi Dramatik
Viti: Aug 21, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 318.591
Shikime: 2935
Pershkrimi
Kur një elefant e vogël i bashkohet cirkun në të cilin gorilla, Ivan, kishte vite që ishte ylli i shfaqjes, ndryshime fillojnë të ndodhin në jetën e anëtarevë të cirkut, ku ndryshimin më të madh e ndjen Ivani, i cili fillon të mendoj për të shkuarën e tij dhe për dëshirën për liri.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR