Filma Me Titra Shqip: C U Soon.

98 min 2020 6.8 / 16
Kategoria: Dramatik Thriller
Viti: Sep 1, 2020
Gjuha Origjinale: ML
Popullariteti: 3.792
Shikime: 1648
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Xhimi njihet me Anunë në një faqe interneti takimesh dhe vendos të martohet me të. Nëna e Xhimit i kërkon kushëririt të tij Kevin, të zbulojë detaje në lidhje me Anunë. Tani është rradha e Kevin për të kërkuar të fejuarën e kushëririt të tij që zhduket pa lënë gjurmë, vetëm për të zbuluar të vërteta të errëta dhe tronditëse për të.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR