Filma Me Titra Shqip: Annabelle Comes Home

106 min 2019 6,1 / 1240
Kategoria: Horror Thriller Mister
Viti: Jun 26, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 19,353
Shikime: 1082
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Të vendosur për të mos e lejuar Anabelën të shkaktojë trazira të tjera, hetuesit paranormalë Ed dhe Loren Uoren e mbyllin kukullën brenda dhomës së objekteve në shtëpinë e tyre. Por, kur kukulla zgjon shpirtrat e këqij të dhomës, ajo shpejt shndërrohet një natë terrori për vajzën 10-vjeçare të çiftit dhe miqtë e saj.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR