Filma Me Titra Shqip: Leatherface

88 min 2017 5.4 / 752
Kategoria: Horror Thriller Mister
Viti: Sep 14, 2017
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 31.683
Shikime: 2636
Trailer: YouTube
Pershkrimi
"Fytyrë Lëkura": Një adoleshent fytyrë-mbuluar me lëkurë arratiset nga një spital psikiatrik bashkë me tre tjerë, duke rrëmbyer një infermiere dhe e çon atë në një udhëtim drejt ferrit, ndërkohë ai ndiqet nga një ligjvënës për hakmarrje.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR