Filma Me Titra Shqip: Freaks – You're One of Us

93 min 2020 5.4 / 84
Kategoria: Dramatik Fantazi
Viti: Sep 2, 2020
Gjuha Origjinale: DE
Popullariteti: 156.523
Shikime: 2751
Trailer: YouTube
Pershkrimi
E informuar nga një endacak misterioz, një kuzhiniere zbulon që ka superfuqi dhe zbulon një konspiracion të gjerë dhe të neveritshëm.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR