Filma Me Titra Shqip: Parallel Minds

86 min 2020 7.3 / 3
Kategoria: Fantashkence Thriller
Viti: Sep 1, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 16.052
Shikime: 1640
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Në prag të nxjerrjes në treg të Syrit të Kuq 2, një lente që regjistron të dhëna dhe rishfaq kujtime të harruara, Margo, një studjuese e Departamentit të Kujtesës zbulon për vrasjen e themelueses së programit. Ajo bashkohet me Tomasin, një detektiv në arrati të së shkuarës së tij, për të zbuluar të fshehtat që mban kjo shpikje futuriste.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR