Filma Me Titra Shqip: Range Runners

111 min 2020 4 / 1
Kategoria: Thriller
Viti: Sep 8, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10.543
Shikime: 1663
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një grua gjatë marshimit të saj në një shteg të izoluar, hyn në telashe kur çanta e saj rrëmbehet nga dy burra që po fshiheshin në pyll, të dëshpëruar dhe në arrati. E bllokuar dhe e lënë pa ndihmë për veten e saj, ajo ka vetëm një zgjidhje: të zvarritet drejt jetës së saj e mundur, ose të shkojë përpara dhe të marrë atë që i përket.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR