Filma Me Titra Shqip: Austin Powers: The Spy Who Shagged Me

95 min 1999 6,2 / 2021
Viti: Jun 8, 1999
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 12,164
Shikime: 447
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Dr. Evil është kthyer dhe ka shpikur një makine te re kohe qe e lejon atë te kthehet ne vitet gjashtëdhjetë dhe te vjedh “joshjen” e Austin Pauers, duke e len atë “impotent”.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR