Filma Me Titra Shqip: The Factory

108 min 2011 5.7 / 191
Kategoria: Krim Thriller Mister
Viti: Oct 19, 2011
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 13.849
Shikime: 1185
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një agjent policie i është vënë pas një vrasësi serial që fshihet në rrugët e (Buffalo) në Nju Jork. Kur vajza e tij adoleshente zhduket, agjenti braktis profesionin dhe luan gjithçka për të kapur vrasësin...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR