Filma Me Titra Shqip: Immortal Combat the Code

79 min 2019 4 / 1
Kategoria: Aksion Fantashkence
Viti: Oct 10, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 5.951
Shikime: 2306
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Në të ardhmen tonë, një frymëmarrje e thjeshtë mund të ndajë jetën nga vdekja. Ndërsa ne kërkojmë për një zgjidhje, ndotja ka gllabëruar botën. Nëse nuk gjejmë shpejt një përgjigje, të gjitha gjallesat do të zhduken. Ne jemi 5 Elementët, dhe po përpiqemi të mbrojmë njerëzimin…. Vite më parë, shumë luftëtarë erdhën tek ne për të kërkuar ndryshimin, dhe iu bashkuan jetës tonë. Pas kësaj, u zbulua një Kod që mund të shpëtonte botën dhe u injektua tek njëri prej nesh. Madje humbëm edhe një anëtar të
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR