Filma Me Titra Shqip: Broken City

109 min 2013 5,9 / 898
Kategoria: Thriller Krim Dramatik
Viti: Jan 18, 2013
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11,172
Shikime: 1830
Pershkrimi
Rregulla te thyera ,është nje film thriller amerikan,me ne qender Mark Wahlberg dhe Russell Crowe. Billy Taggart nje oficer policie, kthehet ne nje dedektiv privat,ndersa Mayor Nicholas Hostetler ,eprori i New York,do te punesoje Taggart si dedektiv per te vezhguar te shoqen.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR