Filma Me Titra Shqip: Jerry Maguire

138 min 1996 6.9 / 2052
Kategoria: Komedi Dramatik Romance
Viti: Dec 13, 1996
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 20.423
Shikime: 2089
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Është një agjent sporti i suksesshëm por pushohet pasi shpreh një epifani morale. Pas kësaj ai vendos të ndryshojë filozofinë e tij si një agjent i pavarur me të vetmin sportist që qëndron me të dhe sekretaren e tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR