Filma Me Titra Shqip: Tailgate

85 min 2019 5.5 / 21
Kategoria: Thriller Horror Komedi
Viti: Oct 31, 2019
Gjuha Origjinale: NL
Popullariteti: 13.283
Shikime: 3340
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Hansi, një njeri me vetëbesim, niset së bashku me familjen e tij për të vizituar prindërit dhe rrugës shkakton telashe me një shofer tjetër, i cili kërkon të hakmerret duke e përndjekur familjen hap pas hapi.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR