Filma Me Titra Shqip: The Sleepover

103 min 2020 6.8 / 147
Kategoria: Familje Aksion
Viti: Aug 21, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 118.771
Shikime: 2454
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kur një motër dhe vëlla, zbulojnë se nëna e tyre, në dukje normale, është një ish-hajdute në mbrojtjen e dëshmitarit, e detyruar të bëjë një punë të fundit, bashkohen për ta shpëtuar atë gjatë një nate të mbushur me aksion.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR