Filma Me Titra Shqip: The Devil All the Time

139 min 2020 7.4 / 421
Kategoria: Krim Dramatik Thriller
Viti: Sep 11, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 215.321
Shikime: 2582
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një djalë i ri lufton për të mbrojtur të dashurit e tij në një qytet plot me kriminelë dhe korrupsion.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR