Filma Me Titra Shqip: Antebellum

105 min 2020 5.7 / 62
Kategoria: Horror
Viti: Sep 2, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 62.922
Shikime: 1045
Pershkrimi
Autorja e suksesshme Veronika Henli, e gjen veten të ngujuar në një realitet të tmerrshëm dhe duhet të zbulojë misterin e frikshëm të asaj çfarë po ndodh, përpara se të jetë shumë vonë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR