Filma Me Titra Shqip: Follow Me

88 min 2020 6.4 / 33
Kategoria: Horror Aventure Thriller
Viti: Jul 16, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 55.529
Shikime: 3113
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një personazh i famshëm në rrjetet sociale udhëton bashkë me shoqërinë e tij në Moskë për të bërë filmime të reja për kanalin e tij në internet. Duke kaluar limitet dhe duke kërkuar rrezikun hyjnë në një botë të ftohtë misteri, dhune dhe rreziku.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR