Filma Me Titra Shqip: The Silent Natural

140 min 2019 10 / 1
Kategoria: Familje Histori
Viti: Jun 2, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10.189
Shikime: 1628
Trailer: YouTube
Pershkrimi
William Hoy ishte një nga kampionat e parë të lojtarëve të Bejsbollit të "Lidhjes së Madhe të Shurdhër" në vitet 1800. Duke qenë i shurdhër, ai futi në lojë sinjale dore për goditje dhe top dhe kapërceu shumë pengesa për t'u bërë një nga lojtarët më të mëdhenj të kohës së tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR