Filma Me Titra Shqip: 14 Blades

114 min 2010 6.5 / 114
Kategoria: Dramatik Aksion Thriller
Viti: Feb 4, 2010
Gjuha Origjinale: ZH
Popullariteti: 11.847
Shikime: 1327
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Katërmbëdhjetë shpatat janë vendosur gjatë Dinastisë së Mingut dhe u përqendruan në një agjent të shërbimit sekret (Donnie Yen) në gjykatën e perandorit i cili është tradhtuar dhe përndjekur pas nga kolegët e tij…
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR