Filma Me Titra Shqip: Beckman

90 min 2020 0 / 0
Kategoria: Aksion
Viti: Sep 10, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 13.062
Shikime: 1871
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një vrasës me pagesë bëhet pastori i një kishe në LA, deri sa një lider kulti dhe njerëzit e tij i rrëmbejnë vajzën. I verbuar nga hakmarrja, shtron një rrugë të përgjakshme përmes qytetit. E vetmja gjë që mund ta ndalojë është besimi që sapo ka gjetur.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR