Filma Me Titra Shqip: BoBoiBoy Movie 2

116 min 2019 7.8 / 8
Kategoria: Animacion Familje
Viti: Aug 2, 2019
Gjuha Origjinale: MS
Popullariteti: 9.897
Shikime: 1372
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një armik i lashtë lirohet nga qelia e tij dhe niset në një mision për të rifituar fuqitë e tij duke shkaktuar vështirësi dhe rreziqe për BoBoiBoin dhe skuadrën e tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR