Filma Me Titra Shqip: Intersect

119 min 2020 4.3 / 4
Viti: Feb 12, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 79.485
Shikime: 1799
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një grup i ri studentësh arrijnë të shpikin një makineri që lejon udhëtimin në kohë dhe më pas zbulojnë se po pushtohen nga forca të mistershme të universit të ardhura nga thyerja e ligjeve të kohës dhe hapësirës.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR