Filma Me Titra Shqip: Dragon Ball: The Path to Power

74 min 1996 7 / 128
Kategoria: Aksion Animacion Komedi
Viti: Mar 2, 1996
Gjuha Origjinale: JA
Popullariteti: 7,067
Shikime: 1318
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Sferat e Dragoit : Rruga drejt Fuqisë. Son Goku do të përfshihet në një aventurë të mrekullueshme ku do të takohet me shumë njerëz të rinj dhe sigurisht me shumë sfida. Ai së bashku me miqtë e tij do të provojnë të mbledhin shtatë Sferat e Dragoit dhe do të provojnë të mposhtin organizatën ushtarake famëkeqe Red Ribon.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR