Filma Me Titra Shqip: Enola Holmes

123 min 2020 7.9 / 1052
Viti: Sep 23, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 535.069
Shikime: 3960
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kur motra adoleshente e Sherlock Holmes, Enola zbulon që nëna e saj është zhdukur, ajo niset për ta gjetur atë, duke u bërë një super mendjelehtë në të drejtën e saj, pasi ajo vë në majë të gishtit vëllain të saj të famshëm dhe zbërthen një komplot të rrezikshëm rreth një Lordi të ri misterioz.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR