Filma Me Titra Shqip: Lost Girls & Love Hotels

97 min 2020 5.6 / 14
Kategoria: Dramatik Thriller
Viti: Sep 18, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 368.389
Shikime: 2680
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Margaret gjendet në labirintin vezullues të Tokios, natën si një mësuese e respektuar në një akademi japoneze dhe stjuardesë ditën. Me pak drejtim jetësor, Margaret dehet për të harruar takime hoteli për dashuri me burra që plotësojnë një dëshirë të shpejtë. Kur Margaret kryqëzon shtigjet me një Yakuza, ajo bie në dashuri me të pavarësisht rrezikut dhe traditës që pengon shanset e tyre për të qenë së bashku...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR