Filma Me Titra Shqip: Apocalypto

139 min 2006 7,4 / 2607
Viti: Dec 7, 2006
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 13,447
Shikime: 5154
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Mbretëria Maja këmbngulin krerët kyç, për ti zën robë disa fise tjera për ta ndertuar një tempull të ri por nje njeri bën një sakrific të çmuar për ta liruar veten dhe për ta shpetuar familjen e ti nga mbreteria maja.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR