Filma Me Titra Shqip: English Vinglish

134 min 2012 7,3 / 136
Kategoria: Komedi Dramatik Familje
Viti: Sep 21, 2012
Gjuha Origjinale: HI
Popullariteti: 5,934
Shikime: 2306
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një grua e qetë, e ëmbel (Sridevi), duron çdo ditë mospërfilljen e burrit të saj të mirë edukuar dhe vajzës së saj, për shkak të paaftesisë së saj për të folur dhe kuptuar Anglisht.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR