Filma Me Titra Shqip: Terrifier

84 min 2016 6.1 / 248
Kategoria: Thriller Horror
Viti: Oct 15, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 31.197
Shikime: 2940
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një kloun maniak i quajtur Art terrorizon tre vajza të reja dhe këdo që i del përpara natën e Hallouinit.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR