Filma Me Titra Shqip: Coraline

100 min 2009 7.7 / 4321
Viti: Feb 5, 2009
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 51.301
Shikime: 2999
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një vajzë aventureske kalon nëpër një derë sekrete në shtëpinë e saj të re dhe zbulon një version të idealizuar të shtëpisë dhe prindërve të së saj të cilët nuk e kuptojnë, por në fakt asgjë nuk është ashtu siç duket.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR