Filma Me Titra Shqip: The Spy

110 min 2019 7.3 / 6
Kategoria: Thriller
Viti: Oct 18, 2019
Gjuha Origjinale: NO
Popullariteti: 3.998
Shikime: 2405
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Sonja Wigert është një divë dhe yll në Stokholm kur shpërthen Lufta e Dytë Botërore, ajo i tërheq vëmendjen oficerit nazist Josef Terboven. Ajo pastaj rekrutohet nga inteligjenca suedeze si spiune, por Terboven e bën atë të spiunojë suedezët.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR