Filma Me Titra Shqip: Pets United

89 min 2019 6 / 54
Viti: Nov 8, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 78.887
Shikime: 1914
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një grup kafshësh shtëpiake egoiste të udhëhequra nga macja magjepsëse Bela, janë bllokuar në strehën e tyre luksoze 'Pampered Pets', kur makineritë që drejtojnë Robo City, metropoli hiper-modern në të cilin jetojnë, çmenden dhe marrin pushtimin.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR