Filma Me Titra Shqip: Coastal Elites

87 min 2020 4 / 3
Kategoria: Komedi Dramatik
Viti: Sep 12, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 6.872
Shikime: 1657
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Elitat është një satirë komike, e distancuar nga shoqëria që vë në pah pesë personazhe që zihen dhe shpërthejnë ndërsa përplasen me politikën, kulturën dhe pandeminë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR