Filma Me Titra Shqip: Fantastic Mr. Fox

87 min 2009 7.7 / 3160
Viti: Oct 23, 2009
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 18.486
Shikime: 2109
Pershkrimi
Një dhelpër qyteti nuk i reziston dot rikthimit të vjedhjes së fermave dhe si pasojë, duhet të ndihmojë komunitetin e tij t'i mbijetojë hakmarrjes së fermerëve.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR