Filma Me Titra Shqip: The Boys in the Band

121 min 2020 6.9 / 68
Kategoria: Dramatik
Viti: Sep 30, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 296.276
Shikime: 2391
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Në një festë ditëlindjeje në vitin 1968 në Nju Jork, një mysafir i papritur dhe një lojë i detyrojnë shtatë shokët homoseksualë që të përballen me ndjenjat e pashprehura dhe të vërtetat e fshehta.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR