Filma Me Titra Shqip: The Doorman

97 min 2020 4.3 / 12
Kategoria: Aksion Thriller
Viti: Oct 1, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 142.162
Shikime: 5074
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një ish-ushtarake duhet të shpëtojë mbesën dhe nipin e saj nga disa grabitës të armatosur, të cilët kanë plan të vjedhin vepra të paçmueshme arti në një ndërtesë në qytetin e Nju Jorkut.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR