Filma Me Titra Shqip: Tolo Tolo

90 min 2020 6.3 / 697
Kategoria: Komedi Dramatik
Viti: Jan 1, 2020
Gjuha Origjinale: IT
Popullariteti: 10.17
Shikime: 2962
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Biznesmeni Keko Zalone përfundon në Afrikë pas një biznesi të dështuar. Aty ai bën "udhëtimin e madh" dhe përballet me vështirësitë e emigrantëve.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR