Filma Me Titra Shqip: Killers Anonymous

95 min 2019 4.8 / 99
Kategoria: Aksion Thriller Krim Mister
Viti: Jun 27, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 18.624
Shikime: 2583
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një grup mbështetës për vrasësit organizon takime të rregullta. Pjesëmarrësit ulen në rreth dhe tregojnë për mëkatet e tyre. Gjithçka fillon të bëhet e dyshimtë kur pjesë e grupit bëhet një vajzë e cila merr pjesë për herë të parë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR