Filma Me Titra Shqip: I Want to Eat Your Pancreas

108 min 2018 8.3 / 412
Viti: Sep 1, 2018
Gjuha Origjinale: JA
Popullariteti: 53.988
Shikime: 2166
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një djalë i ri fillon të dashurohet me një nga shoqet e tij të klasës, e cila ngadalë po vdes nga një sëmundje fatale e pankreasit dhe e ndihmon atë të jetojë jetën e saj në maksimum para se ajo të largohet.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR