Filma Me Titra Shqip: Driving Licence

135 min 2019 7 / 24
Viti: Dec 20, 2019
Gjuha Origjinale: ML
Popullariteti: 5.876
Shikime: 2415
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një aktor i famshëm duhet të rinovoj patentën e tij dhe inspektori i autoshkollës është një fans i tij, por pas disa keqkuptimesh shumë të papritura ndodhin.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR