Filma Me Titra Shqip: Seized

85 min 2020 0 / 0
Kategoria: Aksion Thriller
Viti: Oct 13, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 53.131
Shikime: 3175
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Djali i një ish-agjenti të forcave speciale rrëmbehet dhe babai i tij duhet të eliminojë tre sindikata kriminale të rrezikshme, nëse dëshiron që ta shohë të birin sërish të gjallë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR