Filma Me Titra Shqip: The Dead Ones

73 min 2020 7 / 2
Kategoria: Horror
Viti: Sep 18, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9.323
Shikime: 3072
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Për katër adoleshentë, dënimi për të kryer gjatë verës do të jetë caktimi i një vendi për të pastruar shkollën e tyre të mesme pas një incidenti të tmerrshëm. Por ata nuk janë vetëm; një bandë makabre e veshur me petkat e katër kalorësve të Apokalipsit - uria, murtaja, lufta dhe vdekja i ka mbyllur brenda dhe po i gjuan nëpër korridoret e shkatërruara të shkollës. Ndërsa katër studentët luftojnë për të mbijetuar, secili duhet të përballet me jehonat e mbinatyrshme të traumave të kaluara që ata j
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR