Filma Me Titra Shqip: Leave the World Behind

90 min 2014 7,2 / 33
Kategoria:
Viti: Mar 12, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 5,159
Shikime: 393
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Dokumentari që ndjek turin e fundit të grupit suedez të muzikës 'House' Swedish House Mafia në 2012/2013, të njohur për hitet si : "One", "Save The World" dhe "Don't You Worry Child ". Tregohet miqësia e tyre, suksesi dhe ndarja e grupit.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR