Filma Me Titra Shqip: The Soloist

109 min 2009 6.7 / 525
Kategoria: Dramatik
Viti: Apr 24, 2009
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11.472
Shikime: 2634
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një gazetar i Los Anxhelos ndërsa kërkon një artikull të ri për gazetën, ai zbulon një gjeni muzikant të pastrehë të trajnuar nga Juilliard dhe përpiqet të përmirësojë situatën e tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR